Masz Pytania?

Masz pytania?

Zadzwoń: 68 324 85 85

Lub skorzystaj z formularza kontaktowego dostępnego tutaj.

CHŁODNICE Jest 196 produktów.

Pokazuje 1 - 16 z 196 elementów
Pokazuje 1 - 16 z 196 elementów

Regeneracja chłodnicy

Vancooler jako specjalista w zakresie układów termicznych do różnego typu pojazdów oferuje szerokie spektrum chłodnic powietrza i oleju. Wśród licznych produktów można znaleźć między innymi chłodnice autobusowe, chłodnice do samochodów ciężarowych, a także chłodnice do maszyn przemysłowych, budowlanych i rolniczych. W ofercie nie zabrakło też chłodnic do pojazdów szynowych. Jeśli szukacie takich produktów jak chłodnica powietrza, chłodnica cieczy czy też chłodnice oleju od sprawdzonych producentów to znajdziecie je w bogatym asortymencie naszego sklepu. Zapewniamy szeroki wybór chłodnic nowych, jak i chłodnic regenerowanych.

Chłodnica powietrza, cieczy i oleju - gwarancja

Podobnie jak każdy producent chłodnic udzielamy na nasze produkty zawsze dwunastomiesięcznej gwarancji, także wtedy, gdy zakup dotyczy chłodnic regenerowanych. Dzięki temu klienci mogą mieć pewność, iż dostają produkty sprawdzone, które ich nie zawiodą. Zapewniamy, że w naszej ofercie chłodnic powietrza, oleju i cieczy można znaleźć wyłącznie produkty najwyższej jakości, ponieważ kompletujemy asortyment sklepu bardzo starannie. Zawsze tez służymy fachowym doradztwem, dzięki czemu można z łatwością znaleźć odpowiednia chłodnice do każdego interesującego nas pojazdu lub maszyny. Ponieważ chłodnice – regeneracja to nasza flagowa usługa, w której specjalizujemy się od wielu lat, to możemy każdemu  zagwarantować, ze regenerowane chłodnice powietrza nie odbiegają wydajnością od nowych chłodnic. Niejednokrotnie przy regeneracji stosujemy rdzeń o lepszych parametrach chłodzenia, od rdzenia oryginalnego. Jest to niezwykle istotne przy tego typu sprzęcie, gdyż od niego zależy wydajność całej maszyny lub pojazdu. Dlatego zakup zarówno nowej, jak i regenerowanej chłodnicy to dobry wybór i nie należy się obawiać ryzyka, ze regenerowana chłodnica powietrza będzie się gorzej sprawować od tej oryginalnej.

Chłodnice w Vancooler

W zestawie z każdą chłodnicą powietrza, chłodnicą cieczy lub oleju znajdują się wszystkie elementy niezbędne do jej właściwej instalacji. Stawiamy też na produkty, które są doskonale wykończone, co zapewnia ich bezproblemowy i szybki montaż. W razie problemów nasz dział techniczny jest w stanie pomóc rozwiązać napotkane problemy.