Masz Pytania?

Masz pytania?

Zadzwoń: 68 324 85 85

Lub skorzystaj z formularza kontaktowego dostępnego tutaj.

CHŁODNICE Jest 175 produktów.

Pokazuje 1 - 16 z 175 elementów
Pokazuje 1 - 16 z 175 elementów

Vancooler jako specjalista w zakresie układów termicznych do różnego typu pojazdów oferuje szerokie spektrum chłodnic powietrza i oleju. Wśród licznych produktów można znaleźć miedzy innymi chłodnice autobusowe, chłodnice do samochodów ciężarowych, a także chłodnice do maszyn przemysłowych, budowlanych i rolniczych. W ofercie nie zabrakło tez chłodnic do pojazdów szynowych. Jeśli szukacie takich produktów jak chłodnica powietrza, chłodnica cieczy czy tez chłodnice oleju od sprawdzonych producentów to znajdziecie je w bogatym asortymencie naszego sklepu. Zapewniamy szeroki wybór chłodnic nowych, jak i chłodnic regenerowanych.

Podobnie jak każdy producent chłodnic udzielamy na nasze produkty zawsze dwunastomiesięcznej gwarancji, także wtedy, gdy zakup dotyczy chłodnic regenerowanych. Dzięki temu klienci mogą mieć pewność iż dostają produkty sprawdzone, które ich nie zawiodą. Zapewniamy, ze w naszej ofercie można znaleźć wyłącznie produkty najwyższej jakości, ponieważ kompletujemy asortyment sklepu bardzo starannie. Zawsze tez służymy fachowym doradztwem, dzięki czemu można z łatwością znaleźć odpowiednia chłodnice do każdego interesującego nas pojazdu lub maszyny. Ponieważ chłodnice – regeneracja to nasza flagowa usługa, w której specjalizujemy się od wielu lat, to możemy każdemu  zagwarantować, ze regenerowane chłodnice nie odbiegają wydajnością od nowych chłodnic. Niejednokrotnie przy regeneracji stosujemy rdzeń o lepszych parametrach chłodzenia, od rdzenia oryginalnego. Jest to niezwykle istotne przy tego typu sprzęcie, gdyż od niego zależy wydajność całej maszyny lub pojazdu. Dlatego zakup zarówno nowej, jak i regenerowanej chłodnicy to dobry wybór i nie należy się obawiać ryzyka, ze regenerowana chłodnica będzie się gorzej sprawować od tej oryginalnej.

W zestawie z każdą chłodnicą znajdują się wszystkie elementy niezbędne do jej właściwej instalacji. Stawiamy tez na produkty, które są doskonale wykończone co zapewnia ich bezproblemowy i szybki montaż. W razie problemów nasz dział techniczny jest w stanie pomóc rozwiązać napotkane problemy.