Masz Pytania?

Masz pytania?

Zadzwoń: 68 324 85 85

Lub skorzystaj z formularza kontaktowego dostępnego tutaj.

Chłodnice cieczy Jest 117 produktów.

Pokazuje 1 - 12 z 117 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 117 elementów

Chłodnice cieczy

Chłodnice cieczy to wymienniki ciepła, których zadaniem jest chłodzenie silnika spalinowego. Zapewniają jego prawidłową i efektywną pracę. Chłodnice odpowiadają za długą żywotność silnika, a to z kolei przekłada się na możliwość sprawnego i terminowego transportu bądź wykonania określonych prac. Chłodnica to jeden z najważniejszych elementów układu chłodzenia - dlatego warto wybierać chłodnice cieczy od sprawdzonego producenta. Valcooler jako lider w zakresie budowy i regeneracji chłodnic, oferuje największy wybór chłodnic do wszystkich rodzajów samochodów ciężarowych, pojazdów przemysłowych, lokomotyw, maszyn rolniczych i budowlanych.

Chłodnice do aut ciężarowych

Oferujemy chłodnice cieczy w dwóch opcjach:

  • • kompletne z ramami - wyposażone w stalowe ramy wzmacniające i wsporniki, stanowią produkt gotowy do zainstalowania w pojeździe,
  • • bez ram montażowych - można je zamocować w ramie wyjętej z pojazdu. W zależności od rodzaju uszkodzenia chłodnicy oraz środków na wymianę, klienci mają możliwość wyboru pomiędzy wskazanymi rozwiązaniami.

Chłodnice cieczy w ofercie Vancooler

Jako doświadczony i utytułowany producent, dostarczamy najwyższej jakości chłodnice cieczy, które spełniają najbardziej wyśrubowane wymogi jakościowe. Sprzedajemy, zarówno nowe, jak i regenerowane chłodnice. W ofercie posiadamy chłodnice cieczy do wszystkich modeli samochodów ciężarowych: MAN, DAF, IVECO, RENAULT, MERCEDES, SCANIA, VOLVO. Każdy produkt jest przetestowany pod kątem szczelności i objęty 12-miesięczną gwarancją. Jeżeli nie ma na stronie produktu, którego szukasz, jesteśmy w stanie wyprodukować chłodnicę zgodnie z dostarczoną specyfikacją. Vancooler to specjalista, jeśli chodzi o chłodnice cieczy. Możesz nam zaufać!