Masz Pytania?

Masz pytania?

Zadzwoń: 68 324 85 85

Lub skorzystaj z formularza kontaktowego dostępnego tutaj.

Chłodnice Powietrza Jest 66 produktów.

Pokazuje 1 - 16 z 66 elementów
Pokazuje 1 - 16 z 66 elementów

Chłodnice powietrza

Chłodnica powietrza, czyli intercooler, jest urządzeniem, którego zadaniem jest obniżanie temperatury sprężonego powietrza, co z kolei przekłada się na wzrost wydajności pracy silnika. Niesprawna chłodnica międzystopniowa spowoduje awarię turbosprężarki, a w efekcie przełoży się również na uszkodzenie silnika. Choć chłodnica powietrza jest częścią, która rzadko się psuje, to w momencie, gdy zastanawiasz się nad tym, czy regenerować starą, czy kupić nową, zgłoś się do nas. Zajmujemy się, zarówno regeneracją używanych chłodnic, jak i produkcją oraz sprzedażą nowych. W ofercie mamy chłodnice do wszystkich najpopularniejszych pojazdów z silnikiem turbo poruszających się po drogach. Realizujemy również indywidualne zlecenia.

Chłodnice powietrza do samochodów ciężarowych - oferta

Nasza oferta obejmuje produkcję oraz regenerację chłodnic powietrza do samochodów ciężarowych takich marek jak: MAN, Volvo, Mercedes, Scania, Renault, Solaris, DAF, Iveco. Zajmujemy się również produkcją i regeneracją chłodnic powietrza do lokomotyw. Wszystkie regenerowane produkty są testowane pod kątem szczelności i objęte są roczną gwarancją.

Chłodnice powietrza Vancooler - postaw na sprawdzone rozwiązania

Jesteśmy wiodącą firmą, jeśli chodzi o regenerację i produkcję rozwiązań w zakresie chłodnic powietrza. Stosujemy innowacyjne metody, dzięki którym uzyskujemy najwyższą jakość oferowanych produktów. Wyróżnia nas doświadczenie, stosowanie pionierskich, wielokrotnie nagradzanych rozwiązań oraz błyskawiczne działanie. Wszystko po to, by jak najszybciej i jak najlepiej rozwiązywać problemy naszych Klientów. Działamy w oparciu o:

  • najwyższej jakości komponenty,
  • stale rozwijane know-how,
  • doświadczenie zespołu specjalistów.

W efekcie, wszystkie zamówione u nas chłodnice powietrza - zarówno nowe, jak i regenerowane, są w 100% sprawne, co potwierdza 12-miesięczna gwarancja. Kupując u nas, nie ponosisz ryzyka, a pozytywne opinie naszych Klientów stanowią potwierdzenie zadowolenia.

Jedynie prawidłowo dobrany pod względem wielkości intercooler będzie w prawidłowy sposób wykorzystywał maksimum możliwości układu tworzonego wraz z silnikiem i turbosprężarką. Jako fachowcy jesteśmy w stanie doradzić oraz zaproponować najbardziej odpowiednie rozwiązania. Realizujemy również indywidualne zlecenia w oparciu o specyfikację. Serdecznie zapraszamy do kontaktu, jeżeli na naszej stronie nie widnieje chłodnica międzystopniowa, której szukasz lub masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszej oferty.