Masz Pytania?

Masz pytania?

Zadzwoń: 68 324 85 85

Lub skorzystaj z formularza kontaktowego dostępnego tutaj.

Witamy serdecznie. Mamy przyjemność zaprezentować Państwu firmę Vancooler – Centrum Regeneracji Chłodnic.

Firma powstała w 2010 roku głównie z myślą o regeneracji chłodnic do samochodów ciężarowych oraz autobusów. Dynamiczny rozwój pozwolił nam na poszerzenie wachlarza regeneracji o chłodnice cieczy, oleju, powietrza do lokomotyw, maszyn budowlanych oraz ciężkiego sprzętu przemysłowego, sprzętu agro czy innych specjalistycznych.

Aktualnie jesteśmy liderem branży regeneracji układów chłodzenia wody, powietrza, oleju, jak również producentem rozwiązań w segmencie chłodnic. Równolegle rozwijamy inne gałęzie regeneracji starając się dostarczyć naszym partnerom biznesowym rozwiązania najwyższej próby.

Zdobyte na przestrzeni lat doświadczenie pozwala Nam działać sprawnie. Współpraca z wieloma renomowanymi producentami rdzeni oraz innych komponentów, daje nam pewność błyskawicznej reakcji na Państwa potrzeby oraz gwarantuje uzyskanie wysokiej jakości produktów i korzystnych cen.

Utrzymujemy wysokie stany magazynowe gotowych produktów, aby czas realizacji był minimalny a produkt dostępny "od ręki". Z uwagi na podpisane umowy z wieloma kurierami docieramy błyskawicznie w każde miejsce w Europie.

Główna siedziba firmy mieści się w Zielonej Górze (województwo lubuskie). Posiadamy również oddziały w Olsztynie, Łodzi i Katowicach.

Dziękujemy za zaufanie i uznanie nas za rzetelnego, sumiennego i godnego polecenia partnera w interesach.


Marek Szapiński

Naszą działalność na rynku rozpoczęliśmy w 2010 roku. Powstaliśmy głównie z myślą o regeneracji elementów układu chłodzenia do samochodów ciężarowych. Obecnie poprzez kreatywność, zaangażowanie i równoważony rozwój, proponujemy produkcję oraz regenerację do wszystkich gałęzi motoryzacji, przemysłu, sprzętów specjalistycznych oraz taboru kolejowego. Współpraca z wieloma wykwalifikowanymi firmami pozwala nam rozwijać się każdego dnia.


Sercem każdej firmy jest jej dział handlowy. Nam udało się go zbudować w oparciu o sprawdzonych i pełnych zaangażowania ludzi, którzy są do Państwa dyspozycji.

Staramy się każdego dnia wyjść naprzeciw oczekiwaniom rynku i proponować rozwiązania, których się od nas oczekuje.


Oferta

Zajmujemy się głównie produkcją, regeneracją, naprawą oraz sprzedażą chłodnic.

Nasza oferta obejmuje chłodnice cieczy, powietrza, oleju.

Wszystkich marek aut ciężarowych, autobusów, maszyn budowlanych, przemysłowych, agro i maszyn specjalistycznych oraz taboru kolejowego.

Jeżeli nie znalazłeś czegoś w naszej ofercie – skontaktuj się z Nami.


Poznaj VanCooler

Działamy w branży ze sporymi sukcesami już od kilku lat. Szkolimy pracowników, inwestujemy w infrastrukturę, otwieramy się na nowe możliwości. Chcemy być częścią Twojego sukcesu.

Nasza siedziba

Znajdziesz nas w całej Polsce.

Siedziba główna znajduje się w malowniczej Zielonej Górze, do której Cię serdecznie zapraszamy.

Nasz zespół

Jesteśmy najbardziej skuteczni, gdy pracujemy w zespole.

Wiedza, pasja, oddanie każdego z członków naszej ekipy skutkuje wysoką jakością naszych usług. To właśnie zgrany zespół ludzi jest naszym największym sukcesem.