Masz Pytania?

Masz pytania?

Zadzwoń: 68 324 85 85

Lub skorzystaj z formularza kontaktowego dostępnego tutaj.

Chłodnice do pojazdów szynowych Jest 15 produktów.

Pokazuje 1 - 12 z 15 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 15 elementów

Oferujemy wysokiej jakości chłodnice cieczy i oleju do wszelkiego rodzaju pojazdów szynowych. Zaprezentowane przez nas chłodnice skutecznie i niezawodnie działają w każdych warunkach. W naszej ofercie można znaleźć zarówno nowe, jak i regenerowane chłodnice do taboru szynowego. Zajmujemy się tez produkcja nowych chłodnic, dzięki czemu możemy dostosować ofertę do potrzeb każdego klienta.
Dbamy o to, by w naszym asortymencie znajdowały się wyłącznie chłodnice cieczy i oleju, które spełniają najwyższe wymogi, a także są sprawdzone pod każdym katem. Dlatego proponujemy chłodnice o solidnej konstrukcji, mocne, wydajne i odporne na szereg czynników takich jak korozja czy naprężenia termiczne. Dzięki sprzedawanym przez nas chłodnicom można stworzyć wydajny układ chłodzenia, który odprowadzi z układów elektrycznych pojazdów szynowych lub z silników lokomotyw spalinowych odpowiednia ilość energii cieplnej.
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży, również w zakresie chłodzenia pojazdów szynowych, możemy do każdego pojazdu szynowego dobrać odpowiednie rozwiązanie, uwzględniając każdy istotny element i dopasowując chłodnice tak, aby uzyskać maksymalna wydajność. Ponadto stale poszerzamy wiedze w zakresie optymalnych sposobów odprowadzania ciepła i dlatego zawsze służymy fachowym doradztwem przy dokonywaniu zakupów.
Kupując u nas chłodnice do pojazdów szynowych, zarówno nowe jak i regenerowane, klienci zawsze otrzymują gwarancje na sprzedawane produkty, a także mogą liczyć na profesjonalne doradztwo oraz inne kompleksowe usługi.