Masz Pytania?

Masz pytania?

Zadzwoń: 68 324 85 85

Lub skorzystaj z formularza kontaktowego dostępnego tutaj.

Chłodnice Oleju Jest 20 produktów.

Pokazuje 1 - 12 z 20 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 20 elementów

Chłodnice oleju

W przypadku nieszczelności chłodnicy oleju, bardzo często dochodzi do sytuacji, w której olej przedostaje się do układu chłodzenia. Olej w układzie chłodzenia w prostej drodze prowadzi do uszkodzenia pompy i silnego zaburzenia układu chłodzenia. W przypadku kiedy to do oleju dostanie się ciecz chłodząca, obniża ona właściwości smarne i pojawia się ryzyko zatarcia silnika. Nasi dostawcy w swojej ofercie posiadają rdzenie wysokociśnieniowe Plate&Bar o zwiększonej wytrzymałości na ciśnienie robocze i na trudne warunki zewnętrzne. To powoduje że jesteśmy w stanie profesjonalnie zregenerować każdą chłodnicę oleju. Chłodnicę oleju należy wymienić od razu, gdy zauważymy niepokojące objawy. Vancooler oferuje szeroki wybór wysokiej jakości produktów dostosowanych do samochodów ciężarowych, autobusów, maszyn budowlanych, a także chłodnice przemysłowe. Sprawdź naszą ofertę.

Chłodnice oleju - nasze rozwiązania

Jako wiodący producent i ekspert w zakresie regeneracji chłodnic oleju, naszym klientom proponujemy:

  • • nowe chłodnice do wszelkiego typu pojazdów, wykonywane do samochodów produkowanych seryjnie, ale również przygotowywane zgodnie ze specyfiką zamawiającego;
  • • chłodnice regenerowane - z całkowicie nowym rdzeniem, przetestowane przed sprzedażą i objęte roczną gwarancją.

Chłodnice przygotowujemy z najwyższej jakości komponentów, przy wykorzystaniu wiedzy i doświadczenia naszych pracowników. Wszystkie produkty spełniają wymogi określone dla oryginalnego wyposażenia. Oto atuty naszych chłodnic:

  • • długa żywotność części dzięki zastosowaniu komponentów najwyższej jakości,
  • • odporność na szeroki zakres temperatur - udowodniona w testach rozszerzalności cieplnej maksymalna wydajność,
  • • niezawodność - potwierdzona przez tysiące zadowolonych klientów.

Zamów chłodnicę oleju od Vancooler!

Mamy ponad 12 lat doświadczenia w regeneracji polegającej na wymianie rdzenia i przywróceniu pełnej sprawności oraz budowie nowej chłodnicy pod indywidualne zamówienie, dlatego jesteśmy pewni, że sprostamy każdemu wyzwaniu. Jeżeli wybranego produktu nie ma na stronie, skontaktuj się z nami, zbudujemy chłodnicę specjalnie dla Ciebie, zgodnie z podaną specyfikacją. W zakresie chłodnic oraz elementów układu chłodzenia nie ma dla nas wyzwań, których byśmy się nie podjęli. Skontaktuj się z naszym doradcą, by otrzymać wszelkie dodatkowe informacje.