Masz Pytania?

Masz pytania?

Zadzwoń: 68 324 85 85

Lub skorzystaj z formularza kontaktowego dostępnego tutaj.

Chłodnice przemysłowe i specjalistyczne Jest 22 produktów.

Pokazuje 1 - 12 z 22 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 22 elementów

Chłodnice to urządzenia, które działają na zasadzie wymiennika ciepła, mające na celu schładzanie cieczy lub gazów. Chłodnice znajdują bardzo szerokie zastosowanie w przemyśle — są niezbędne wszędzie tam, gdzie emitowane jest ciepło, a także w procesach technologicznych, przy których konieczne jest utrzymanie bardzo niskiej temperatury. Chłodnice przemysłowe występują w wielu wariantach i są wykonane z różnych materiałów. Każdy projekt uwzględnia konkretne warunki przestrzenne, w którym ma pracować urządzenie, a także maksymalną wydajność chłodzenia. Vancooler to lider w zakresie budowy, regeneracji oraz sprzedaży chłodnic przemysłowych i specjalistycznych, wielokrotnie nagradzany prestiżowymi wyróżnieniami. Jeśli potrzebujesz chłodnicy, u nas znajdziesz produkty nowe i regenerowane objęte gwarancją.

Chłodnice przemysłowe i specjalistyczne - oferta

Nasza oferta obejmuje budowę chłodnic przemysłowych o specjalistycznym przeznaczeniu — do agregatów prądotwórczych, chłodnice przemysłowe oleju hydraulicznego pracujące na niskim, jak i wysokim ciśnieniu, chłodnice powietrza. Wykonujemy regeneracje chłodnic przemysłowych w oparciu o dostarczone specyfikacje. Budujemy chłodnice przemysłowe przeznaczone do statków i kutrów. Zajmujemy się również regeneracją specjalistycznych chłodnic przemysłowych do aut specjalistycznych (np. gaśniczo-ratowniczych, lotniskowych czy górniczych).

Chłodnice przemysłowe - zamów w Vancooler

Zarówno nowe, jak i regenerowane chłodnice dostępne przez naszą stronę, są objęte gwarancją. Regeneracja chłodnic w naszym zakładzie odbywa się:

  • w oparciu o sprawdzone rozwiązania,
  • przy użyciu najwyższej jakości komponentów,
  • z wykorzystaniem wiedzy i doświadczenia zespołu specjalistów.

Każdy produkt jest sprawdzany pod kątem szczelności, a regenerowana chłodnica ma 100-procentową sprawność. Nasz asortyment obejmuje, m.in. chłodnice cieczy do wszystkich samochodów ciężarowych marek takich jak: Jelcz, MAN, DAF, Iveco, Scania, Volvo, Mercedes, Renault. Jesteśmy również producentem chłodnic do lokomotyw poruszających się głównie w Polsce typu ST44, SM48, BR232 i innych. Aktywnie uczestniczymy w modernizacji taboru kolejowego w lokomotywach poruszających się po terenie Niemiec. Regenerujemy i produkujemy nowe chłodnice oraz recyrkulatory spalin do maszyn producentów Caterpillar, Komatsu, Liebherr, John Deere, Fuchs, CAT, Bobcat, CASE, JCB, Manstinen, Hitachi, Manitou i inne. Jesteśmy również w stanie podjąć się realizacji indywidualnego zlecenia. Nasze wieloletnie doświadczenie umożliwia właściwy dobór chłodnicy odpowiedniej do konkretnych warunków, w jakich będzie ona pracowała. Zapewniamy fachowe doradztwo oraz maksymalną wydajność urządzeń. Serdecznie zapraszamy do kontaktu w razie jakichkolwiek pytań.