Masz Pytania?

Masz pytania?

Zadzwoń: 68 324 85 85

Lub skorzystaj z formularza kontaktowego dostępnego tutaj.

Masz Pytania? Potrzebujesz pomocy?

Szukasz konkretnego produktu? Nie ma go na stronie? A może potrzebujesz specjalistycznej porady naszego doradcy?

+48 68 324 85 85

biuro@vancooler.pl

RECYRKULATORY SPALIN Jest 40 produktów.

Pokazuje 1 - 12 z 40 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 40 elementów

Układy recyrkulacji spalin poprzez ponowne wpuszczenie spalin do cylindra pozwalają znacznie zredukować zawartość szkodliwych substancji w spalinach.

Warunkiem popranego przebiegu procesu jest właściwe działanie zaworu zwrotnego odprowadzania spalin EGR i modułu sterującego. Gdy jest to zachowane wówczas powtórne wykorzystanie spalin w komorze spalania przyspiesza odparowanie paliwa poprzez jego podgrzanie. Dzięki temu poprawia się mieszanka, która następnie zostanie poddana zapłonowi. W przypadku problemów wskazana jest wymiana recykulatora spalin na nowy lub jego regeneracja. By układ mógł działać w pełni optymalnie potrzebne jest dawkowanie w takiej ilości spalin do komory spalania by nie dopuścić do zubożenia mieszanki paliwowej. W zależności od rodzaju zapłonu (iskrowego lub samoczynnego) dopuszcza się od 25 do 50 procent objętości spalin.

W naszej ofercie można znaleźć zarówno nowe, jak i regenerowane recykulatory spalin. Są one sprawdzane pod kątem niezawodności na różnego rodzaju awarie układu. Najczęstszą spotykaną awarią jest zablokowanie zaworu, czego wynikiem może być uszkodzenie innych podzespołów jak na przykład sonda lambda. Innymi awariami które należy unikać jest bez wątpienia szarpanie podczas jazdy, jak również zwiększenie obrotów na sprzęgle. Na wszystkie recykulatory – nowe i regenerowane, udzielamy rocznej gwarancji. Dzięki temu dajemy pewność, że układ recyrkulacji spalin będzie działał niezawodnie i nie pojawią się takie problemy jak nierówna praca silnika czy czarne dymienie.

Recyrkulatory spalin są popularne przede wszystkim w silnikach Diesla, jednak wykorzystywane są również przy zwykłych silnikach benzynowych. W ofercie można znaleźć oba rozwiązania w zależności od pojazdu lub maszyny. Nasi pracownicy są w stanie pomóc w doborze i wymianie recylkuratorów osobom, które nie mają wystarczającej do tego wiedzy technicznej.

Zachęcamy do zapoznania się z wszystkimi recylkuratorami dostępnymi w naszym asortymencie. Jednocześnie pragniemy zwrócić uwagę na fakt, że zwrot (wymiana) starego recyrkulatora spalin zdecydowanie obniży koszt regenerowanego recyrkulatora. Tym samym możliwa jest zapłata za samą usługę regeneracji.

W przypadku problemów ze znalezieniem recyrkulatora spalin odpowiedniego do konkretnego silnika to zapraszamy do kontaktu. Zawsze służymy profesjonalnym doradztwem i specjalistyczną pomocą. Zachęcamy też do zapoznania się z pozostałymi produktami dostępnymi w naszym sklepie.