Masz Pytania?

Masz pytania?

Zadzwoń: 68 324 85 85

Lub skorzystaj z formularza kontaktowego dostępnego tutaj.

Konkurs ma charakter ponadregionalny, cieszy się nieprzerwanie od 2009 roku dużą popularnością wśród przedsiębiorców, a dzięki zainteresowaniu mediów otrzymanie nagrody koncentruje uwagę opinii publicznej na firmie i jej

Kapituła Lubuskiego Lidera Biznesu ogłosiła wyniki 10. edycji konkursu. Uroczysta gala odbyła się w Centrum Nauki Keplera w Zielonej Górze.

Celem konkursu organizowanego przez Zachodnią Izbę Przemysłowo-Handlową i "Gazetę Lubuską" jest wyłonienie i nagrodzenie najlepszych firm. - Chcemy w ten sposób podziękować lubuskim przedsiębiorcom za ich trud. To oni są napędzają gospodarkę, płacą podatki, dają zatrudnienie - podkreśla Jerzy Korolewicz, prezes ZIPH i przewodniczący kapituły.

Jurorzy przyznali nagrody w czterech kategoriach: przedsiębiorstwa mikro, małe, średnie i duże. Laureaci pierwszych trzech miejsc zostali nagrodzeni statuetkami. Pozostali uczestnicy otrzymali certyfikaty. - Poziom był wyrównany, szczególnie jeżeli chodzi o grono najlepszych firm. To spowodowało, że musieliśmy przyznać w każdej kategorii nagrody ex aequo – mówi J. Korolewicz. Wszyscy kandydaci do nagrody przeszli dokładną weryfikację. Kapituła brała pod uwagę każdy aspekt działalności firmy. Oceniała nie tylko kondycję finansową firmy, ale też warunki pracy, poziom wynagrodzeń, terminowość regulowania zobowiązań, innowacyjność, dbałość o środowisko, działalność społeczną. Do drugiego etapu przeszli tylko ci uczestnicy, którzy otrzymali wysoką ocenę.

Dziękujemy za to wyróżnienie!